doğa osgb esenyurt istanbul

4857 sayılı “İş Kanunu” , 6331 sayılı “İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu” kapsamında İş Sağlığı ve Güvenliği alanında, işveren ve çalışanlara tarafından,yapılması gereken zorunlu tüm çalışmalar ve 27.11.2010 Tarih ve 27768 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliği” kapsamında faaliyette olan işyerlerinde çalışan tüm personelin faydalanacağı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi kurulması ve işletilmesi doğrultusunda Şubat 2013 tarihinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca (ÇSGB) ruhsatlandırılan DOĞA ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kapsamında profesyonel kadrosuyla işyerlerindeki riskleri,olabilecek kazaları ve meslek hastalıklarını tespit ederek gerekli tedbirleri almak,kaza ve meslek hastalıklarını önlemek, takip etmek ve verilen hizmetin etik değerler çerçevesinde çalışanların iş güvenliğini ve sağlığını ön planda tutmayı amaçlayarak çalışmalarımızı DOĞA ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ olarak sürdürmekteyiz.

DOĞA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ, Eğitim, Denetim, Sağlık, Danışmanlık ve Mühendislik çalışmalarını, belirli kalite, hizmet ve standartlarını sağlayarak TÜRKAK tarafından akredite edilmiş ISO 9001-2008 Kalite belgesini almayı hak etmiş çalışmalarını bu yönetim sistemi standartları çerçevesinde yürütmektedir. Doğa OSGB Esenyurt / İstanbul’da hizmet vermektedir.

Doğa OSGB Vizyonu

Doğa Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak müşteri memnuniyetini temel felsefe olarak kabul etmiş olan ekiplerimiz ile: müşteri beklentilerine  daima zamanında ve kaliteli  hizmet verebilecek alt yapıyı oluşturmak. Kadrolarımızın,teknolojik yenilikleri takip etmesini ve istikrarlı eğitim çalışmaları yapmasını sağlamak yenilikçi ruh ve rekabetçi yapı içerisinde dinamik olmak. sürekli motivasyon ve iyileştirme mantığı içerisinde,kaliteli hizmet anlayışımızı en üst düzeye çıkaran bir eğitim ve hizmet firması olmaktır.

Bize Ulaşın

İletişim Bilgilerinizi bizle paylaşın, biz sizi arayalım..

Teklif & Bilgi Formu

Hizmet Verdiğimiz Firmalardan Bazıları